SIKÇA SORULAN SORULAR

300’ü aşkın mağazadan yapacağınız alışverişlerde siz üyelerimize, %50’ye varan indirim ve bunun yanı sıra kaçırılmayacak kampanya fırsatlarını sunuyoruz. Her zevk ve ihtiyaca uygun ürün çeşitliliğini yüksek indirim oranlarıyla sunduğumuz üyelerimize, ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. clkavantaj.com, üyelerine en uygun alışveriş yapma ayrıcalığını tanırken, aynı zamanda da yapmış olduğunuz alışverişlerinizden size paranızın bir kısmını geri kazandırır. Üstelik clkavantaj.com’dan alışverişlerinizi yaparken üyelerin kredi kartı gibi bilgilerine ihtiyaç duyulmaz.
En çok tercih edilen, geniş ürün yelpazesindeki 300’ü aşkın seçkin marka arasından alışveriş yapma fırsatı, ücretsiz üyelik, 10 TL ve üzeri için istenilen zamanda geri nakit ödeme, hediye çekleri.
Ad, soyad, e-posta, şifre ve sözleşme onayı üye olmak için yeterlidir. Verilen banka hesap bilgileri üye olan kişiye ait olmalıdır. Bu nedenle sisteme bilgi girişi yaparken doğru bilgi vermenin ne denli önemli olduğunu belirtmek isteriz. Hesabınızda bulunan kazançlarınızı banka hesabına havale yapacağınız zaman sizden IBAN numarası ve yasalar gereği adına stopaj yatırabilsin diye TC kimlik numaranız da istenecektir.
Anasayfada bulunan 'Üye Ol' butonu aracılığıyla üyelik sayfasına yönlendirilirsiniz. Ardından Clk Uludağ'da kayıtlı olan TC Kimlik numaralarını, cep telefonlarını ve platforma kayıt olmak istedikleri e-posta adresi ve şifrelerini girerek kolayca kayıt olabilirler.
CLK Uludağ tarafında ilgili kullanıcının TC Kimlik numarasının ve telefon numarasının doğrulaması yapıldıktan sonra kayıt işlemleri gerçekleştirilir.
Kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra, oturum açmanız için sadece tanımladığınız e-postanız ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.
clkavantaj.com’a giriş yaptıktan sonra platformumuzda tanımlı, alışveriş yapmak istediğiniz markanın web sitesine yönlendirilirsiniz ve alışverişinizi bu site üzerinde tamamlarsınız. Alışveriş yaptığınız markanın üzerinde belirtilmiş olan komisyon oranı kadar geri nakit ödeme kazanırsınız.
clkavantaj.com’a kayıt olduğunuzda kendinize ait bir profilde oluşturursunuz. Kendinize ait bu profilde kazanç bilgilerinize ulaşabileceğiniz bir bölümde vardır. Alışverişleriniz sonrası biriken kazancınızı ‘onay bekleyen kazançlar’ bölümünden görüntüleyebilirsiniz.
Alışverişi takiben 30 ile 45 gün içerisinde herhangi bir iptal/iade gerçekleşmediği takdirde yapılan alışveriş onaylanır ve geri ödeme tutarı kullanıcının bakiyesine yansıtılır.
30 günlük iade süreci beklediğimiz için firmalardan gelen bakiyenize kazancınız yatırılmadığından dolayı, bu süre içerisinde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sistemimizde kayıtlı aktif tutarınız gözükmeye devam edecektir.
Satıcı/mağaza/firma'nın satışın tamamen gerçekleştiğine emin olmadan onay vermesine imkan yoktur. Bu nedenle konfirmasyon (onay) süreleri, satıcı/mağaza/firma'ya, sektöre, ürüne ve sezona göre değişiklikler göstermektedir. Sonuç olarak satıcı/mağaza/firma satışın gerçekleştiğini varsaydığı anda para iadesini onaylar.
Kullanıcılar bakiyeleri 10 TL’nin üzerine çıktığı anda platformdan ödeme isteği talebinde bulunabilirler.
Talebi onaylanan kullanıcının platforma tanımlamış olduğu IBAN numarasına bakiyesindeki tutar Havale/Eft ile gönderilir.
CLK Uludağ Elektrik kullanıcısı tüm abonmanlar clkavantaj.com’u kullanabilirler.
Elbette ki yapabilirsiniz fakat sisteme giriş yapmadan yapılan alışverişlerden herhangi bir kazanç elde edemezsiniz.
Üyeliğiniz siz herhangi bir nedenle iptal ettirmediğiniz sürece geçerlidir. clkavantaj.com’un gizlilik politikası gereğince ihlali gerçekleşen durumlarda kendi tarafından üyeliğinizi iptal edebilir.
clkavantaj.com üye girişi sayfasında bulunan ‘Şifremi Unuttum’ butonuna tıklayarak, vermiş olduğunuz e-posta adresini yazdığınızda şifrenizi değiştirebileceğiniz link mail adresinize gönderilir ve gönderilen linke tıkladığınızda açılan ekrandan şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra ekranin sağ üst köşesinde bulunan ‘Profilimi Düzenle’ linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.
Hesabınızın başkaları tarafindan kullanılması güvenlik açısından uygun değildir.
Üyelik iptal talebinizi iletişim adresimize kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden gönderebilirsiniz.
Sitemizin sağ üst köşesinde kullanıcı adınızın olduğu sekmeden ‘Profilimi Düzenle’ linkine tıklayarak ‘e-posta bilgilendirmesi’ sekmesine tik koyarak aktif hale getirebilirsiniz.
Sizin için seçtiğimiz özel kampanya e-maillerini artık almak istemiyorsanız, sayfa üzerinde isminizin olduğu sekmeden ‘Profilimi Düzenle’ linkine tıklayarak ‘e-posta bilgilendirme’ tikini kaldırabilirsiniz.
clkavantaj.com kendi platformu üzerinden satış yapmadığı için garanti prosedürü alışveriş yapılan siteler için geçerlidir. Garanti ve iade koşulları ile ilgili anlaşmalı sitelerin prosedürlerini kontrol etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir problem yaşanması durumunda iletişim sayfamızdan bize bildirirseniz, anlaşmalı site ile temasa geçer ve hakkınızı aramanızda size yardımcı oluruz.
Oldukça hassas olduğumuz bu konuda şunu söyleyebiliriz: Biz, güvenliğe gerekli özeni göstermeyen firmalarla anlaşma yapmamaktayız. Maalesef internet ortamında bazen istenmedik olaylarla karşılaşılabiliyor, bu yüzden üyelerimizden bazı noktalara dikkat etmelerini istemekteyiz. • Kullanıcı adı ve şifrenin kimseyle paylaşılmaması. • Sistemden çıkış yaparken "Çıkış" butonunun kullanılması. • Alışveriş yapılan sitelerin güvenlik şartlarının kontrol edilmesi.